7/24 Açık
 Akıncı Lastikçi Servisi

Akıncı Lastikçi Servisi

Akıncı Lastikçi Servisi

Kocalar Dinlenme Tesisi yakınlarında Akıncı Oto Lastikçi Servisi arıyorsan sana bir telefon kadar yakınız. Kızılcahamam Akıncı lastikçi servisi, En yakın oto lastikçi servisi hemen ara. Aracınız ile yolda mahsur kaldıysanız Akıncı oto lastikçi servisi ile hemen irtibata geçebilirsiniz. Bize Whatsapp üzerinden konumunuzu atarak sadece yarım saatte bölgeye intikal ediyoruz. Alanında uzman lastik tamiri uzmanı arkadaşlarımız sizi yolda kalmaktan kurtarıyor. Yolunuza bizimle beraber güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Araçlarda yolda kalma sıkça yaşanan mağduriyetlerden birisi olmaya devam ediyor. Aracınızın lastiği patlayabilir, zedelenebilir, beklenmedik bir şekilde kesici bir madde ile yolda bırakabilir. Bu durumda ulaşmanız gereken yere elbette yayan varmanız mümkün olmayacak. Araç kurtarma çalışması noktasında uzun süreden beri hizmet vererek daima müşteri memnuniyeti esasıyla hareket eden şirketimiz size de tam yerinde tam zamanında yardımcı olacaktır. Önce insan vurgusuyla hareket eden firmamız 7/24 oto lastik servisi çalışmasını uzman kadrosu, güler yüzlü ve nezaket sahibi kurum kültürüyle gerçekleştirmektedir.
Akıncı Lastikçi Servisi
Araç arızalanması nedeniyle siz de ulaşmak istediğiniz yere varmada problem yaşamaya başladıysanız hemen bize konumunuzu bildirerek en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz 30 dakika gibi çok kısa sürede anında bölgeye uygun oto lastik tamir ekibini sevk edecek ve böylece lastiğiniz tamir edilerek yolculuğunuza devam edeceksiniz.

Akıncı Oto Lastik Servisi

Yedek lastiğiniz olmadan yolda mahsur mu kaldınız? Yedek lastik nasıl takılır bilmiyor musunuz? Aracınızın lastiği dağın bir başında patladı mı? Eğer bu soruların cevabı evetse Akıncı lastikçi servisi ile oto kurtarma hizmeti almalısınız. Oto kurtarma ekibimiz güvenilir ekibi, uzman kadrosuyla yıllardan beri gerçekleştirdiği araç kurtarma operasyonlarıyla dört dörtlük teknik servis gerçekleştirmektedir. Aracınızın lastiği hangi nedene dayanırsa dayansın ansızın patlayabiliyor. Bunda genellikle seyir halindeki yolun alt yapı çalışması, cisimler neden olabilmektedir. Neden her ne olursa olsun araç lastiğinin değiştirilerek yolda kalmış aracın kurtarılması öncelikli konudur. Ama stepne tekerin nasıl değiştirileceği konusunda yeterli seviyede bir bilginiz yoksa endişelenmenize kesinlikle gerek yok. Çünkü biz varız. Her ne zaman diliminde olursa olsun 7/24 araç kurtarma çalışmamız sürmektedir. Böylece lastik patlamasına bağlı yolda kalma durumunda hemen bizimle irtibat kurarak siz de tarafımızdan en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

En Yakın Lastikçi

Ankara – Bolu – İstanbul otoyolunda lastiğiniz sorun mu yarattı? Hiç problem değil, mobil Göker oto lastik hizmetimiz ile bulunduğunuz yere hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.