7/24 Açık
 Akdoğan Çekici

Akdoğan Çekici

Akdoğan Çekici

Ankara Akdoğan çekici arıyorsan sana bir telefon kadar yakınız. Akdoğan yol yardımı, oto çekici ve lastikçi arıyorsan hemen ara. Oto kurtarma operasyonunda daima yenilikçi, her zaman çağdaş alt yapıyı kullanan firmamız Ankara Akdoğan çekici oto kurtarma çalışmasıyla yanınızda. Yolda kaldığınız yer her neresi olursa olsun 25-30 dk gibi kısa sürede hemen orada sizin yanınızdayız.

Araçla ilerlerken bir anda yolda kalmanız an meselesidir. Bunun üstelik usta sürücülük veya aracın konfor ve performansıyla da pek ilgisi yoktur. Çünkü sizin dışınızda olacak etkenler aracın yolda kalmasına neden olabilir. Örnek vermemiz gerekirse özellikle gece yolda ilerleyen araçlar cam kırıkları nedeniyle araç lastiklerinin patlaması durumuna maruz kalmaktadır.

Araç lastiğinin patlaması yolda kalma sorunları denilince hemen ilk akla gelenler arasında. Üstelik kuytu, kimsenin geçmediği izbe bir yerde yolda kalmışsanız durum daha da vahim demektir. Bu gibi durumda yapılması gereken tek şey kuşku yok ki çekici hizmetinden yararlanmak olacaktır.

Araç kazaları ya da arızalanması durumunda her zaman size hak ettiğiniz gibi çekici hizmetini ulaştıracak çalışmamız neticesinde gece ya da gündüz demeden aralıksız bir şekilde dört dörtlük hizmet verilecektir. Böylelikle siz de yolunuza kaldığınız yerden hemen anında devam edebilirsiniz.

Akdoğan Çekici ve Lastikçi

Evci lastikçi hizmetimiz sayesinde Akdoğan lastik tamiri araç lastiklerinin değişimi & tamiratı konusunda size en iyi hizmeti ulaştırmaya devam ediyor. Daima müşteri odaklı çalışmaya devam ederek haftanın 7 günü 24 saat boyunca aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Whatsapp iletişim hattımız üzerinden hemen bizimle irtibat kurarak araç lastik patlaması, jant çatlaması ya da rot balans sorunlarından kaynaklı olarak aracınızla yolda kalma durumlarına karşı bizden anında en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Akdoğan Oto Kurtarma

Evci lastikçi olarak daima kurumsal marka bilinirliğini arttırarak müşteri odaklı çalışma ilkesiyle size gece demeden gündüz demeden her zaman en iyi hizmeti ulaştırıyoruz. Üstelik sosyal medya adreslerimizi de 24 saat boyunca aktif tutarak memnun kalacağınız her türlü hizmeti sizlerle buluşturmaya azami gayret gösteriyoruz.

Ticari araçlar için de yine dünyaca ünlü lastik üreticilerinin birinci sınıf orijinal ürünlerini sunuyoruz. Böylelikle araç lastiklerinden kaynaklı yolda mahsur kalma sıkıntısından bütünüyle sizi kurtarıyor, her nerede sorun yaşarsanız yaşayın her zaman anında destek oluyoruz.

Ankara Akdoğan Yol Yardım

Yol yardım mobil uygulamamızı indirdiniz mi? Henüz Akdoğan yol yardım mobil uygulamamızı indirmediyseniz mutlaka indirin. Ücretsiz yol yardım uygulamamız sayesinde sadece 30 dk içerisinde yolda kaldığınız an uzman ekibimizle yanınızdayız.

Zifiri karanlıkta hiç kimsenin geçmediği bir yerde çaresizce yolda kalmış olabilirsiniz. Bu durumda ne yapacağınız çok basit. Hemen uygulamamız üzerinden bize konumunuzu atın ve sadece yarım saatte yardım almayı bekleyin. Önce can & önce insan düsturuyla hareket eden firmamız yol yardımı konusunda her zaman aklı selim hareket ederek gereken zamanda gereken yardımı yolcularına ulaştırıyor.

Özellikle çetin kış şartlarında hava sıcaklığının sıfırın altına düştüğü zamanlarda yol yardım hizmeti almak çok önemli bir durum haline geliyor. Bu gibi durumlar karşısında yapılması gereken yegane şey kuşku yok ki yol yardım hizmetinden yararlanmak olacaktır.

Sosyal medya adreslerimiz üzerinden anında bizimle iletişim kurarak anında en iyi hizmetten yararlanma şansını elde etmiş olacaksınız. Her zaman müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak hizmetlerini yürütmeye devam eden firmamız her an 7-24 anlayış çizgisinden ayrılmadan yanınızda yer almaya devam edecektir.

Müşterisinin her zaman ne istediğini gayet iyi bilen yaklaşımla hareket ederek yol yardımı konusunda gereken teknik desteği sağlamaya devam ediyor. Bu sayede her nerede olursanız olun en iyi şekilde yol yardım hizmeti alabilmeniz açısından gereken çözümü sizlerle buluşturmaktadır.

Bizi 24 saat boyunca arayarak hemen yol yardım talebinde bulunabilirsiniz.