7/24 Açık
 Bağören Çekici

Bağören Çekici

Ankara Bağören çekici arıyorsan sana bir telefon kadar yakınız. Bağören yol yardımı, oto çekici ve lastikçi arıyorsan hemen ara. Bağören Oto kurtarma faaliyetleri yolda mahsur kalan araçların kurtarma çalışmasına katılmak üzere deneyimli ekip tarafından gerçekleştirilen teknik operasyon sürecidir. Araçların ani arızalanma yaparak yolcuların ve araç sürücüsünün yolda kalması sıkça yaşanan durumlar arasında geliyor.

Özel aracınızla ya da ticari aracınızla seyir halindeyken ani arızalanma nedeniyle veya direksiyon hakimiyetini kaybetmeye bağlı olarak kaza sonrası yolda mahsur kaldıysanız Bağören oto çekici araçlarımız yardımınıza yetişiyor. Oto kurtarma hizmeti konusunda yılların verdiği deneyimle daima müşteri memnuniyeti önce insan vurgusunu taşıyarak hizmet vermektedir.

Önce insan vurgusuyla hareket eden firmamız önce sizin emniyetinizi garanti altına almaktadır. Hızlı bir şekilde bölgeye sevk ettiği uzman araçlarıyla kısa süre içerisinde yolda mahsur kalma süresinin sona ermesini sağlamaktadır. Bu sayede bulunduğunuz yerden alınıp ulaşmak istediğiniz güzergaha kadar güvenilir bir şekilde anında ulaşım sağlama anlayışıyla hizmet veriyoruz. Firmamız deneyimli ekip kadrosu çağdaş ekipman donanımıyla önce insan misyonuyla çalışmasını yenilemektedir.

Bağören Çekici Ve Lastikçi

Araç lastikleri cam kırıkları, aşırı taşlı ve engebeli yollar ve benzeri durumlara bağlı olarak patlıyor. Araç lastiklerinin yedek lastiklerle değişimi ise her zaman mümkün olmuyor. Araç lastiğinin stepne ile değişiminde öncelikle kriko gereklidir. Ama bagajınızda kriko yoksa veya araç lastiği aracınızda bulunmuyorsa Bağören lastikçi anlayışına dayanarak en iyi şekilde hizmet verilmesi hedeflenmektedir.

Daima müşteri odaklı çalışma anlayışına bağlı kalarak hareket eden firmamız gerçekten de en kısa sürede nerede mahsur kaldıysanız oraya yaklaşık 25-30 dakika gibi kısa sürede ulaşarak sizi kurtarıyor. Aracınızın modeline uygun teçhizatla hemen bölgeye intikal edilerek araç kurtarma operasyonunda ivedi davranıyoruz.

Araç lastik patlamasına bağlı araç kurtarma çalışmamızın yanında yedek lastik değişimleri dünyaca ünlü markalarla aracınıza en uygun lastikler takılıyor. Böylece kendi aracınızla yolunuza güvenli bir şekilde devam etmeniz adına ivedilikle çalışmalarımız gerçekleştiriliyor. Her yerden çok hızlı bir şekilde bizimle irtibata geçerek anında dört dörtlük araç kurtarma hizmetinden yararlanma şansı bulabilirsiniz.

Firmamız 7 gün 24 saat anlayışla araç lastik değişimi gerçekleştirerek lastik patlamasına bağlı yolda kalma sorunu yaşayan müşterileri için önce insan önce can güvenliği vurgusuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Bağören Yol Yardım

Aracınızla giderken bir anda aracınızın sağa sola yalpaladığını ve stop ettiğini gördünüz yani aracınız yolda kaldı. Bu gibi durumlarda sinirlenmemek elde değil. Hele bir de zifiri karanlıkta kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde yolda kaldıysanız Kızılcahamam Bağören en yakın oto çekici hizmeti almanız muhtemel. Bunun için daima önce insan güvenliği vurgusuyla hareket etmeyi sürdüren firmamız tecrübeli personel kadrosuyla birlikte size hak ettiğiniz şekilde en iyi yol yardım çalışmasını sürdürmektedir.

Yolcularımızın can güvenliğini her şeyin üstünde tutan anlayışla hareket eden Göker firmamız yol yardımını sadece tek bir dokunuşla gerçekleştirmeniz için yol yardım mobil uygulaması geliştirdi. Mobil uygulaması bütün cihazlarla uyumlu olup her nerede yolda kaldıysanız size hızlı bir şekilde erişmek adına bildirimde bulunmanızı sağlayacak bir hizmet.

Konum atarak nerede yolda kaldığınızı bizimle paylaşarak sadece yarım saat gibi kısa süre içerisinde yolda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Issız bir yerde yolda kalmanız durumunda yol yardım hizmetlerinin önemi daha iyi anlaşılır.

Çünkü hiç kimsenin olmadığı böyle bir yerde yapmanız gereken şey kuşku yok ki uzman ekip kadrosundan en iyi şekilde yol yardım hizmetini almak olacaktır. Bu hizmetimizden anında yararlanarak her açıdan güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmeye devam eden firmamızdan gerçekten de en iyi şekilde yol yardım çalışmasından anında yararlanma şansını siz de bulabilirsiniz. Hemen bizimle irtibata geçerek hizmet alabilirsiniz.