7/24 Açık
 Bükeler Çekici

Bükeler Çekici

Ankara Bükeler çekici arıyorsan sana bir telefon kadar yakınız. Bükeler yol yardımı, oto çekici ve lastikçi arıyorsan hemen ara. Gecenin zifiri karanlığında aracınızla yolda kaldıysanız düşüneceğiniz tek şey Bükeler oto çekici araç kurtarma servisini aramak olsun. Dakikalarca eyvahlar etmek, kendi kendine sitemler etmek ortada çözülmeyi bekleyen meseleyi elbette çözmeyecek.

Bunun için hemen bir araç kurtarma firmasını arayarak vakit kaybetmeden aracınızı çektirebilir ve böylelikle varacağınız yere güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Araç arızalanması tıpkı kazalar gibi geliyorum demez. Her ne kadar aracınızın bütün periyodik kontrollerini yapsanız dahi sizin elinizde olmayan etkenlere bağlı olarak birtakım problemler başınıza gelebilir.

Bu gibi istenmeyen davetsiz musibetler karşısında soğukkanlılığı koruyarak hemen araç kurtarma ekibimizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz çeyrek asrı geride bırakmanın verdiği işinin ehli hizmet anlayışıyla sadece yarım saat gibi kısa sürede bölgeye ulaşacak. Aracınız için en uygun donanımdaki çekiciyle kazaya uğrayan aracın yoldan kurtarma işlemi uzman ekip tarafından sağlanacaktır.

Araç kurtarma ekibimiz sertifikalı olup otomotiv endüstrisine hakim nitelikli elemanlarımızdan oluşmaktadır. Önce can güvenliği ve önce insan vizyonuyla hizmetine kaldığı yerden devam ederek karşılaştığınız her türlü olumsuzluklar karşısında yanınızda yer almayı sürdürecektir.

Bükeler Çekici ve Lastikçi

Araç lastiği zamana bağlı olarak aşınmaya uğrar. Bu lastiklerin yıpranma payıdır ve her şeyin bir miadı olduğu gibi araç tekerleklerinin de kullanım süresi vardır. Araç lastiğinin yenisiyle değişiminde uzman ekibimiz Bükeler lastikçi olma özelliğiyle evci lastikçi hizmetini gece & gündüz her an size vermektedir.

Araç lastiğinin patlaması, aşınması, jantın sıyrılması gibi durumlarda aracın tekleyerek ilerleyemez hale gelmesi sıkça yaşanan yolda kalma nedenleri arasında yer alıyor. Bu durumda yapacağınız şeyse kuşku yok ki araç lastiğini yedeğiyle değiştirmek. Ama her zaman her koşulda araç lastiklerinin bagajdaki stepnelerle değiştirmek mümkün olmuyor.

Kriko başta olmak üzere araç lastiği değişimi için uygun ortam gerekiyor. Ama araçla özellikle zifiri karanlıkta hiç kimsenin geçmediği bir yerde yolda kaldıysanız başınız büyük bir derde girdi demektir. Çünkü burada araç lastiğini kendi kendinize değiştirmek size çokça zaman kaybettirecektir. Bundan ötürü işinin uzmanına devrederek kısa sürede çözüm alabilirsiniz.

Bükeler Yol Yardım Fiyatları

Mobil uygulamamız ücretsiz olarak Ankara Bükeler yol yardım çağrısında bulunmanız için yenilendi. Hemen siz de akıllı cep telefonunuza ücretsiz programımızı yükleyerek 7/24 yol yardım uygulamamızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

VIP oto kurtarma şirketi olarak geçmişten aldığımız tecrübe ve bilgi birikimi, ar-ge destekli teknik donanım ve her zaman önce insan vurgusuyla hareket eden samimi çalışanımızla yol yardım hizmetinde daima yanınızda yer almaya kararlı bir şekilde devam ediyoruz.

Müşteri odaklı çalışma ilkesinden ödün vermeden daima size en iyi olanaklarda araç kurtarma & yol yardım hizmetini devam eden işletmemiz güvenilir, nitelikli elemanlarıyla teknik destek sunuyor. Kalifiye personelleriyle hangi araç modeli yolda kaldıysa ona uygun ekipmanları kullanarak daima teknik destek vermeye devam ederek hareket etmektedir.

Whatsapp sosyal medya hesabımız üzerinden yine bizimle irtibat kurabilir ve gece gündüz fark etmeden 24 saat boyunca her zaman Ankara yol yardım hizmetinden anında yararlanma şansını da bulabilirsiniz. Sektörünün güvenilir markalarından birisi olmayı sürdürme anlayışıyla hizmet veren işletmemiz kurumsal marka bilinirliğini arttırarak faaliyetlerini yürütüyor.

Sosyal medya Facebook ve Instagram adreslerimiz üzerinden yine bizimle iletişim kurarak anında detaylı bilgiye erişim sağlama imkanı da bulabilirsiniz. Böylelikle oto kurtarma çalışması konusunda her zaman müşterisini düşünen ve her an müşteri odaklı hizmet anlayışından bir an dahi olsun ödün vermeyen yaklaşımıyla haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde en iyi hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçin, yolda mahsur kalmaya bir son verin