7/24 Açık
 Dörtkonak Çekici

Dörtkonak Çekici

Dörtkonak Çekici Arıyorsan Sana Bir Telefon Kadar Yakınız. Çamlıdere Dörtkonak Yol Yardımı, Oto Çekici ve Lastikçi Arıyorsan Hemen Ara. Oto kurtarma hizmeti denilince çekici araç donanımları olmazsa olmaz. Çekici kamyonetler her araca göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Binek araçları için ayrı ticari araçlar için ayrı üretilen çekiciler araçların kaza, arızalanma ve daha pek çok etmene bağlı yolda kalması durumunda dörtkonak çekici olarak yardımda bulunur.

Oto kurtarma firması olarak yıllar boyunca gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ışığında size 7 gün 24 saat boyunca her zaman aralıksız araç kurtarma hizmetini ulaştırıyoruz. VIP oto kurtarma servisi olarak daima önce can güvenliği, önce insan emniyeti parolasıyla ivedilikle bölgeye araç sevkıyatı gerçekleştiriyoruz. Çekici araçlar yardımıyla aracın yürüyemez halde oluşunu dikkate alarak araç sahibinin rızası alınarak aracın sanayiye götürülmesini sağlamakta ve böylelikle araç kurtarma çalışmasında gitmek istediğiniz yere kadar sizi ulaştırmakta kararlıyız.

24 saat kesintisiz araç kurtarma çalışmasında gerek çalışanlarımızdan aldığımız güçle gerekse işinin ehli firma olmanın verdiği tecrübeyle daima müşteri odaklı hizmet vermeye devam ederek yolcuların araçta mahsur kalması durumunu sonlandırıyoruz.

Dörtkonak Çekici ve Lastikçi

Stepneler her şartta değiştirmek için uygun olmayabilir. Karlı çetin kış koşullarında üstelik zifiri bir karanlıkta kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde soğuğun altında yedek teker takmak elbette kolay olmayacaktır. Üstelik kriko gibi lastik değişiminde gereken malzemenin engebe olmayan dümdüz bir alana yerleştirilmesi gerekiyor. Fakat her zaman bütün bu imkanlar ne yazık ki mümkün olmuyor. Bu durumda yapılacak tek şey Çamlıdere Dörtkonak lastikçi çağırıp araç lastiğini tamir ettirmek olacaktır.

Dünyaca ünlü oto lastik markaları içerisinden dilediğinizi tercih ederek lastik patlamasına bağlı yolda mahsur kalma çilesine artık bir son vereceksiniz. Güvenilir uzman ekibiyle daima yanınızda yer almaya devam eden firmamız her zaman müşterisinin ne istediğini dikkate alan anlayış çizgisiyle ivedilikle evci lastikçi hizmetini gerçekleştirmektedir. Araç lastiği değişimi konusunda müşterisinin beklentileri ışığında yenilikçi kadrosundan hareket ederek 7 gün 24 saat boyunca araç lastiği değişimi konusunda yanınızda yer almayı sürdürmektedir. Araç lastiklerinin yenisiyle değişimi noktasında her zaman gereken teknik desteği sağlayan firmamız ilk günkü heyecanlı, ekip ruhu bilinciyle hizmet vermeyi sürdüren anlayışla size dört dörtlük bir hizmet sunmaktadır.

Dörtkonak Yol Yardım

Yolda mı kaldınız? Aracınız hiç olmadık yerde arızalandı mı? Endişelenmenize hiç ama hiç gerek yok. Çünkü biz yanınızdayız. Size 7/24 Dörtkonak oto çekici hizmetini ivedi bir şekilde ulaştırarak yolda kalma çilesini ortadan kaldırıyoruz.

Bize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız ise şunlar:

  • 7/24 Whatsapp
  • kurumsal iletişim numarası
  • Android & iOS yol yardım mobil app

sayesinde nerede kaldıysanız hemen konum bilgisi paylaşarak yol yardım hizmetinden hızlı bir şekilde yararlanma imkanı elde etmiş olacaksınız.

Yolcu emniyetinin sağlanması için ne gerekiyorsa fazlasıyla yapılması için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya devam ediyoruz. Her zaman müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati boyunca kesintisiz bir şekilde yol yardım çalışmasına aralıksız devam ediyoruz.

Dörtkonak Çekici

Firmamız tarafından Whatsapp hattımız 24 saat boyunca sosyal medya uzmanlarımız tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Konum bilgisi paylaşarak anında ekipmanımızla bölgeye sevk etmemiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Profesyonel mobil yazılım ekibimiz tarafından ücretsiz kullanıma açtığımız mobil uygulama sayesinde program üzerinden yol yardım hizmetimizden çok hızlı bir şekilde anında yararlanma olanağını yine kazanma şansınız olacaktır. Daima müşteri odaklı çalışma anlayışından taviz vermeden hareket eden firma olarak 7/24 kesintisiz anlayışla yol yardımı gerçekleştirilecektir.

Yolda mahsur kalmaya artık son. Sektörünün lider oto kurtarma firması olarak daima yanınızda olan işletmemiz aracınızı kurtararak sizi de gideceğiniz yere dek güvenle ulaştırmaktadır.